PracaOferty pracy Holandia › Monter kadłubów Spawacz Holandia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Monter kadłubów Spawacz Holandia

Lokalizacja:

Holandia, Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie poszukujemy Monterów kadłubów i spawaczy do pracy w Holandii- praca możliwa od zaraz - praca przy remontach statków

Oferujemy:

  • Samochód opłacony przez pracodawcę
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • holenderską umowa o pracę
  • stawka godzinowa 14 Euro/godzinę netto - na rękę możliwość wypracowywania nadgodzin

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV po angielsku
na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Monter Kadłubów lub spawacz Holandia "

Wymagania stawiane pracownikowi:

doświadczenie na stanowisku montera konstrukcji / kadłubów lub spawacza

umiejętności i doświadczenie spawalnicze w stoczni

certyfikaty spawalnicze:  135 136 138

kurs palenia gazowego i szczepienia elektrycznego

umiejętności ślusarskie

znajomość rysunku technicznego

znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna