PracaOferty pracy Niemcy › Monter izolacji przemysłowych - praca w Hamburgu oraz w Holandii - polska umowa

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Monter izolacji przemysłowych - praca w Hamburgu oraz w Holandii - polska umowa

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska firma budowlana LAMBDA zatrudni pracowników na stanowisko:

Monter izolacji przemysłowych

Miejsce pracy: Niemcy – Hamburg oraz Holandia.

Zadania:

  • Demontaż/montaż izolacji ciepło i zimnochronnej rurociągów oraz zbiorników w zakładach przemysłowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w montażu i demontażu izolacji przemysłowych (na rafinerii i zakładach chemicznych),
  • Umiejętność czytania planów technicznych,
  • Certyfikat SCC mile widziany,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana.

Gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku,
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Holandii,
  • Opłacone mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv) - niektóre kwatery mają nawet basen lub bezpośredni dostęp do jeziora,
  • Transport codziennie z mieszkania na budowę,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (14-17 euro na rękę/h),
  • Możliwość otrzymania zaliczek.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura