PracaOferty pracy Niemcy › Monter instalacji sanitarnych, 17,00 - 19,00 EUR + 48,00 Diety, Niemcy

Kto szuka:

Lederer GmbH

Monter instalacji sanitarnych, 17,00 - 19,00 EUR + 48,00 Diety, Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • montaż/wymiana instalacji kanalizacyjnych
  • montaż/wymiana instalacji i urządzeń sanitarnych
  • biały montaż
  • montaż ogrzewania CO
  • kształtowanie, gwintowanie i instalacja rur
  • umiejętność lutowania twardego i zgrzewania rur z tworzywa sztucznego
  • łączenie rur metodą zaciskową (pessfitting)
  • umiejętność pracy na podstawie dokumentacji technicznej (rysunków technicznych)

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych
  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu
  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 17,00 - 19,00 EUR brutto / godz.
  • diety kalendarzowe w wysokości 48,00 EUR od poniedziałku do niedzieli
  • EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR
  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe)
  • premie na zjazdy do domu
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie albo niemieckie
  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • opiekę konsultanta polskojęzycznego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Lederer GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura