eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyMonter instalacji sanitarnych

Kto szuka:

work inTime GMBH

Stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Montowanie instalacji hydraulicznych w obiektach mieszkalnych i biurowych.
  • Zakładanie nowych i wymiana starych systemów wodno-grzewczych.
  • Instalacja sanitariatów takich jak umywalki, prysznice, wanny, toalety.
  • Praca w zespołach polsko-niemieckich.
  • Wykonywanie prostych prac montażowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy:
  • Przynajmniej rok doświadczenia w branży.
  • Wykształcenie zawodowe nie jest wymagane, ale wpływa na warunki zatrudnienia.
  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Chęć pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie atutem.
  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane.

Firma oferuje:

Co możemy Ci zaoferować:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji.
  • Stała umowa o pracę na warunkach niemieckich.
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne.
  • 25-30 dni urlopu wypoczynkowego rocznie.
  • Bonusy urlopowe i świadczenia wakacyjne.
  • Zwrot kosztów za odzież roboczą.
  • Komfortowe zakwaterowanie z dopłatą.
  • Pomoc polskiego koordynatora.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-06

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: work inTime GMBH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...