PracaOferty pracy NiemcyMonter instalacji elektrycznych w Monachium → 23€ brutto/h !!

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Monter instalacji elektrycznych w Monachium → 23€ brutto/h !!

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w fabryce
  • przerabianie instalacji przemysłowych
  • praca w systemie 1 lub 2-zmianowej
  • praca w renomowanej fabryce samochodów w Monachium
  • praca od zaraz!!

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (B1/B2)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromonter
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • mile widziane własne zakwaterowanie w Monachium

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w Firmie (nie przez Agencję!)
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie; 23€ brutto/h
  • samochód firmowy
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • możliwość zdobycia certyfikatów lub licencji, które potwierdzają umiejętności zawodowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-26

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 3 557 osób, które przynajmniej dwa razy wypełniły ankietę w latach 2018-2024 i zostawiły swój adres email. W niniejszym artykule przedstawimy, jak wyglądała dynamika wynagrodzeń ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.