PracaOferty pracy Niemcy › Monter Fotowoltaiki 15.06 € brutto / godz. + Dieta 4 € netto / Godz. Pracy + Opłacony Pensjonat

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Fotowoltaiki 15.06 € brutto / godz. + Dieta 4 € netto / Godz. Pracy + Opłacony Pensjonat

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - MONTER  FOTOWOLTAIKI   - NIEMCY - NIEMIECKA   UMOWA.

Niemiecki   Pracodawca  Zatrudni  Monterów  Instalacji Fotowoltaicznej.
Zatrudnienie   od  Czerwiec , Lipiec   i  w kolejnych  Miesiącach 2024.
Pracodawca  Niemiecka   Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka   Umowę o Prace.

STAWKA  15.06 €  brutto / godz.  + Dieta  4 € netto / Godz. Pracy.
Pracodawca Organizuje  i w 100 %  opłaca  Zakwaterowanie.

Koszty Dojazdu do Niemiec    po  Stronie  Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie  aktualnych CV.

Jesteśmy do Państwa  Dyspozycji  - Służymy  Doradztwem  i  Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA
Montaz Instalacji Fotowoltaicznej.
Konfiguracja Falowników.
Montaz Falowników razem z Zabezpieczeniem AS i CD.
Dokonanie Uziemienia oraz Pomiary Elektryczne.
Montaz Konstrukcji  Dachowych i Gruntowych.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie  min. 2 LATA
Umiejetności do Instalowania Paneli Fotowoltaicznych -  Praca na Wysokościach.
Znajomość jęz. niemieckiego  na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.
Pracodawca w niektorych Projektach  akceptuje   Znajomość  jez. angielskiego  u  Kandydatów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny