PracaOferty pracy Niemcy. DüsseldorfMonter elewacji drewnianych/prefabrykatów → 20,00€ brutto/h

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter elewacji drewnianych/prefabrykatów → 20,00€ brutto/h

Lokalizacja:

Niemcy. Düsseldorf

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Montaż stalowych konsol na ścianach zewnętrznych
    budynku oraz prefabrykowanych elementów
    fasady wykonanych w technologii szkieletu
  • Montaż drewanianych elementów fasad wentylowanych
  • Uzupełniające prace ciesielskie
  • Praca w okolicach Düsseldorf (40211), w Niemczech

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jako monter
    elewacji wentylowanych/ konstrukcji drewanianych/
    elementów prefabrykowanych lub modułowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • spełnienie warunków do wystąpienia o A1,
    czyli składki odprowadzane w PL przez
    okres min. 30 dni poprzedzających wyjazd

Oferujemy

  • Umowę bezpośrednio z polską Firmą Budowlaną (nie przez Agencję!)
  • Stawkę godzinową: 19,50€ brutto/h
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Firma zapewnia darmowy transport
  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego - od 30 lat na rynku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-29

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...