eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy OisterwijkMonter

Kto szuka:

OTTO Special Staffing

Stanowisko:

Monter

Lokalizacja:

Oisterwijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków
Jako Pracownik Montażu będziesz montował osprzęt, ładowarki o sterowaniu burtowym oraz ładowarki kołowe. Będziesz odpowiedzialny za montaż maszyn budowlanych i rolniczych zgodnie z instrukcjami oraz prefabrykację elementów ramy i komponentów hydraulicznych. Po okresie szkolenia powinieneś być w stanie pracować samodzielnie i w zespole, aby przyczynić się do dalszej optymalizacji produktów.

Pracę zaczniesz w na jednej zmianie od poniedziałku do piątku, od 07:00 do 16:00. Gdy będziesz mógł pracować samodzielnie, będziesz pracował na dwie zmiany od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 23:00. W piątki zawsze skończysz pracę o 21:00. Za pracę w systemie zmianowym otrzymasz 113% dodatków.

Zyskaj możliwość rozwoju w firmie. Pokaż swoją motywację i zyskaj szansę na kontrakt. Dołącz do tego technicznego zespołu jako Pracownik Montażu!

Obowiązki
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Montowanie elementów ramy
  • Montowanie urządzeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • Jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu
  • Znasz język angielski

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7
Wynagrodzenie
  •  €15, 89 za godzinę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-06

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: OTTO Special Staffing

branże: Dział techniczny

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.