PracaOferty pracy Niemcy › Mechanik utrzymania ruchu → praca blisko granicy!

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu → praca blisko granicy!

Lokalizacja:

Niemcy, Wachau, Dresden

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego
  • Przeprowadzanie prac konserwacyjnych
    i naprawczych w systemach produkcyjnych
  • Współpraca z kierownictwem: określanie zapotrzebowania,
    raportowanie napraw konserwacyjnych oraz zmian
    w programach lub procesach produkcyjnych
  • Praca w systemie zmianowym,
    w miejscowości Leppersdorf (01454) niedaleko Dresden
  • Praca w jednej z najbardziej znanych firm wyrobów mlecznych w Niemczech

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie w zakresie mechaniki/
    mechatroniki/elektroniki lub pokrewne
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2
  • Samochód na dojazdy do pracy
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu mile widziane
  • Rzetelność oraz dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w firmie (nie przez Agencję)
  • Wynagrodzenie od 3,5 tys. € brutto/mies.,
    (w zależności od doświadczenia)
  • Zakwaterowanie (przez pierwsze 3 miesiące
    pracy opłacane przez firmę)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, zawierający
    dodatkowe benefity pozapłacowe
  • Darmowy dostęp do produktów firmy
  • Premie świąteczne i urlopowe
  • Minimum 30 dni urlopu
  • Dostęp do szkoleń i kursów, pozwalających
    na rozwijanie umiejętności zawodowych
  • Płatne nadgodziny i dodatki zmianowe
  • Kursy języka niemieckiego
  • Możliwość leasingu auta na firmę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-06

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe