eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy AachenMechanik samochodowy - Niemcy

Kto szuka:

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stanowisko:

Mechanik samochodowy - Niemcy

Lokalizacja:

Aachen, Monachium, Kolonia, Dusseldorf

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Aachen, Monachium, Kolonia, Dusseldorf  - Niemcy
Nr referencyjny: MS-DE/0924/JE

Obowiązki:

  • wykonywanie pełnej diagnostyki samochodowej według obowiązujących procedur
  • przeprowadzanie napraw mechanicznych zgodnie z wymogami
  • wykonywanie przeglądów okresowych
  • realizacja zadań na rzecz serwisu zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: około 3000 EUR na miesiąc przy 40 godz tygodniowo.
  • darmowe zakwaterowanie;

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego;
  • wykształcenie techniczne, najchętniej kierunkowe
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność za wysoką jakość wykonywanej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

branże: Dział techniczny

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...