PracaOferty pracy Norwegia › Mechanik samochodowy/motocyklowy (Norwegia)

Kto szuka:

SILVERHAND

Stanowisko:

Mechanik samochodowy/motocyklowy (Norwegia)

Lokalizacja:

Norwegia, różne lokalizacje

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.

Nr ref. 15745 - Budownictwo / Technika / Instalatorstwo

Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach norweskich – norweska umowa o pracę (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 290 NOK brutto / godzinę
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • koszty podróży do Norwegii pokryte przez Pracodawcę do kwoty 1500 NOK – za pierwszą podróż
  • szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!
  • pełne świadczenia socjalne
  • składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy

  • obsługa komputerowych urządzeń diagnostycznych
  • wyszukiwanie usterek
  • wykonywanie okresowych kontroli i serwisów pojazdów
  • wymiana zużytych lub uszkodzonych części (np. paska rozrządu, elementów hamulcowych, elementów zawieszenia itp.)
  • wykonywaniem bardziej skomplikowanych napraw (silniki, skrzynie biegów)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: SILVERHAND

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...