eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyMechanik samochodowy - Holandia

Kto szuka:

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stanowisko:

Mechanik samochodowy - Holandia

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Holandia
Nr referencyjny: MS-NL/0924/JE

Obowiązki:

  • wykonywanie pełnej diagnostyki samochodowej według obowiązujących procedur
  • przeprowadzanie napraw mechanicznych zgodnie z wymogami
  • wykonywanie przeglądów okresowych
  • realizacja zadań na rzecz serwisu zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: 15.00 - 16.00 EUR / godz;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych;

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego;
  • wykształcenie techniczne, najchętniej kierunkowe
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność za wysoką jakość wykonywanej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

branże: Dział techniczny

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...