eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyMECHANIK CIĘŻARÓWEK

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

MECHANIK CIĘŻARÓWEK

Lokalizacja:

Niemcy, Gaggenau

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż i demontaż części samochodów ciężarowych
  • Naprawa i serwis samochodów ciężarowych
  • Prace ślusarskie
  • Praca przy karoserii
  • Spawanie MIG MAG
  • Diagnoza usterek i wykonywanie pomiarów diagnostycznych
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
WYMAGANIA:
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie mechanika maszyn budowlanych/samochodów ciężarowych (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy na podstawie planów i rysunku technicznego
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14  euro brutto/godzina + 40 euro netto diety /przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Dział techniczny

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...