eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rosenkrantz gate 16 0160 OSLOMechanik

Kto szuka:

Adecco Solutions AS

Stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja:

Rosenkrantz gate 16 0160 OSLO

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mechanik

Stała praca w Norwegii? Z nami to możliwe!

Jesteśmy Adecco Norge AS, część Adecco S.A. - jeden z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma ma ponad 100 oddziałów w całej Norwegii i około 5000 pracowników zatrudnionych każdego dnia. Adecco Norge to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Posiadamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego MECHANIKA, który chciałby rozwijać swoją karierę w Norwegii.

Nasz projekt obejmuje pracę z SAMOCHODAMI OSOBOWYMI w warsztatach na terenie całej Norwegii.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie diagnostyki z wykorzystaniem komputera.
  • Wykonywanie regularnych kontroli stanu technicznego pojazdów.
  • Wymiana wadliwych części samochodu.

 Co oferujemy:

  • Stawki od 240 NOK do nawet 280 NOK brutto na godzinę na projekcie w zależności od doświadczenia i umiejętności językowych.
  • Gwarantowane 37,5h tygodniowo z możliwością brania nadgodzin.
  • Zwrot do 1500 NOK za Twój pierwszy bilet do Norwegii.
  • 5000 NOK na Twój pierwszy miesiąc pobytu w Norwegii.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w przystępnej cenie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata.
  • Wymagany komunikatywny angielski lub norweski.
  • Obowiązkowe prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik samochodowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Adecco Solutions AS

branże: Inne / Pozostałe

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.