eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Różne lokalizacje › MALARZE

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

MALARZE

Lokalizacja:

Różne lokalizacje

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie i obróbka wstępna powierzchni pod malowanie
  • Szpachlowanie
  • Malowanie ścian, sufitów, fasad i elewacji
  • Tapetowanie
WYMAGANIA:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika budowlanego
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza/pracownika budowlanego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,60-16 euro brutto/godzina + 24-48 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-22

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Praca sezonowa czy freelancing? Jak dorobić do wakacji?

    Praca sezonowa czy freelancing? Jak dorobić do wakacji?

    Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    Dzień Europy. Jaki wpływ UE na rynek pracy w Polsce?

    9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

  • Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Sanatorium z ZUS po chorobie nowotworowej

    Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.