eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szwecja › Malarz przemysłowy

Kto szuka:

Baltix.se sp. z o.o.

Stanowisko:

Malarz przemysłowy

Lokalizacja:

Szwecja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków

  • malowanie różnorodnych elementów oraz konstrukcji stalowych metodą natryskową
  • przygotowywanie powierzchni stalowych do malowania
  • realizowanie prac malarskich zgodnie z określonymi standardami i wymaganiami
  • kontrola jakości wykonywanych prac
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonego
  • dbanie o powierzone urządzenia

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia jako natryskowy malarz warsztatowy/przemysłowy
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy  o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • odzież roboczą
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Baltix.se sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna