eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyMALARZ/LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

MALARZ/LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Lokalizacja:

Niemcy, Schwerin/ Hamburg/ Karlsruhe

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obróbka powierzchniowa części metalowych
  • Lakierowanie samochodów ciężarowych
  • Lakierowanie części samochodowych
WYMAGANIA:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,15 euro brutto/godzina + 25-30 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY Z NIEMIECKIM Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MECHANIK

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.