PracaOferty pracy BerlinMagazynier z Zakwaterowaniem/Umowa niemiecka po 3 miesiącach

Kto szuka:

Grupa Ideal

Magazynier z Zakwaterowaniem/Umowa niemiecka po 3 miesiącach

Lokalizacja:

Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACOWNIK MAGAZYNU - Niemcy

Lokalizacja: Okolice Berlina

Wynagrodzenie: 2 400-2 450 euro brutto miesięcznie

Stawka godzinowa brutto: 14,85 euro

Zadania:

  • Rozładunek/załadunek przesyłek kurierskich

Wymagania:

  • Wysoka sprawność fizyczna
  • Plan pracy na min. 3 miesiące

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B (150EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU)
  • Doświadczenie w pracy fizycznej

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie
  • Możliwość zatrudnienia na niemieckiej umowie po 3 miesiącach
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Pomoc w dojeździe do Niemiec
  • Dojazd firmowymi busami
  • Wypłata do 10 dnia miesiąca
  • 100EUR brutto  za  POLECENIE pracowników do pracy
  • 207EUR premii półrocznej (Urlabsgeld/Weihnachtsgeld)

Możliwości:

  • Szkolenia i rozwój na lidera/brygadzistę (dodatek dla brygadzisty nawet +2,5EUR do każdej przepracowanej godziny)

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Praca fizyczna

Studiowanie stanowi finansowe wyzwanie dla większości młodych ludzi. Według Warszawskiego Instytutu Bankowości polski student wydaje miesięcznie na swoje utrzymanie 3867,06 zł. Nic więc dziwnego, że studenci często zmuszeni są do ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...