PracaOferty pracy ZaandamMAGAZYNIER - ROZŁADUNEK / ZAŁADUNEK NA MAGAZYNIE AGD

Kto szuka:

E&A Sp. z o.o.

Stanowisko:

MAGAZYNIER - ROZŁADUNEK / ZAŁADUNEK NA MAGAZYNIE AGD

Lokalizacja:

Zaandam, Westzaan / Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Magazyn logistyczny Fiege ma swój oddział w Zaandam oraz Westzaan i zajmuje się zapewnieniem ciągłości dostaw dla klientów z Europy oraz Azji. Na magazynie znajdziemy głównie małe AGD, m.in. małe meble, dekoracje, różnego rodzaju elektronika w tym  też rowery elektryczne oraz produkty świąteczne. Na magazynie panuje dodatnia temperatura.

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek kontenerów za pomocą wózka paletowego ręcznego oraz elektrycznego EPT
  • podnoszenie i przenoszenie paczek ważących ok 15 kg
  • dbanie o porządek na magazynie

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową: 16,77 €/h (stawka bazowa 13,85 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82% + 0,27 €/h brutto dodatek ADV)
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym
  • świadomość pracy fizycznej
  • niderlandzki pracodawca wymaga zaświadczenia o niekaralności przed wyjazdem (KRK)
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • doświadczenie na EPT

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: E&A Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?