PracaOferty pracy LipskMagazynier Niemczech- Okolice Lipska/ Bez języka/Zakwaterowanie

Kto szuka:

Grupa Ideal

Magazynier Niemczech- Okolice Lipska/ Bez języka/Zakwaterowanie

Lokalizacja:

Lipsk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACOWNIK FIZYCZNY- DPD Niemcy

Lokalizacja:  Okolice Lipska

Wynagrodzenie:   2 200 – 2 850 Euro miesięcznie brutto

Stawka godzinowa: dzienna 14,00 Euro i nocna 17,50  Euro

Zadania:

  • Rozładunek/załadunek przesyłek kurierskich

Wymagania:

  • Wysoka sprawność fizyczna
  • Plan pracy na min. 3 miesiące

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B (100EUR brutto premii za prowadzenie firmowego busa)
  • Doświadczenie w pracy fizycznej

Oferujemy:

  • zakwaterowanie z wifi w mieszkaniach/ pokoje 2 osobowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Pomoc w dojeździe do Niemiec
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna Luxmed
  • Dojazd firmowymi busami
  • Wypłata do 10 dnia miesiąca
  • 100EUR brutto  za  POLECENIE pracowników do pracy
  • 150EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU
  • 207EUR premii półrocznej (Urlabsgeld/Weihnachtsgeld)

Możliwości:

  • Szkolenia i rozwój na lidera/brygadzistę
  • Zainteresowany? Kliknij przycisk "Aplikuj" i wypełnij krótki formularz!

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-03

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.