PracaOferty pracy Haps / Holandia › MAGAZYNIER NA MAGAZYNIE Z KASZKAMI

Kto szuka:

E&A Sp. z o.o.

Stanowisko:

MAGAZYNIER NA MAGAZYNIE Z KASZKAMI

Lokalizacja:

Haps / Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów w miejscowości Haps. Poszukujemy pracowników do magazynu logistycznego z produktami marki Danone/Nutrcia. Praca odbywa się w systemie zmianowym na ciepłej hali w temperaturze 18-20 stopni.

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości
  • układanie kartonów na paletach
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • pakowanie, etykietowanie towarów
  • rozładunek i załadunek kontenerów/ciężarówek
  • sprawdzanie przesyłek
  • zbieranie zamówień z wózkiem EPT  i skanerem

Oferujemy:

  • Stawka 21 lat i więcej: 13,68 € brutto/h z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld) 8,33% dochodów brutto i rezerwami na poczet dni urlopowych (Vakantiedagen) 10,82% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych) oraz z dodatkiem ADV razem: 16,54 € brutto/h
  • Stawka 21 lat i więcej z statusem student/uczeń: 13,68 € brutto/h z dodatkiem urlopowym (Vakantiegeld) 8,33% dochodów brutto i rezerwami na poczet dni urlopowych (Vakantiedagen) 8,26% dochodów brutto (dot. godzin podstawowych) oraz z dodatkiem ADV razem: 16,19 € brutto/h
  • bezpłatny transport do i z pracy
  • będąc kierowcą auta służbowego zyskujesz 2,50 € dziennie
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 12 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość  języka angielskiego lub holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy zmianowej w różnym rozkładzie czasu pracy
  • osoby zainteresowane dłuższą współpracą

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-30

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: E&A Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna