PracaOferty pracy KasselMagazynier GLS w Niemczech/ Okolice Kassel- praca z zakwaterowaniem

Kto szuka:

Grupa Ideal

Magazynier GLS w Niemczech/ Okolice Kassel- praca z zakwaterowaniem

Lokalizacja:

Kassel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACOWNIK MAGAZYNU - GLS Niemcy

Lokalizacja: okolice Kassel

Wynagrodzenie: 2 200-3 350 Euro brutto miesięcznie

Stawka godzinowa: dzienna 14,00 Euro, nocna 17,50 Euro

Zadania:

  • Rozładunek/załadunek przesyłek kurierskich

Wymagania:

  • Wysoka sprawność fizyczna
  • Plan pracy na min. 3 miesiące

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B (150EUR brutto premii za prowadzenie firmowego busa)
  • Doświadczenie w pracy fizycznej

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w domach/pensjonatach z wifi
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Pomoc w dojeździe do Niemiec
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna
  • Dojazd firmowymi busami
  • Wypłata do 10 dnia miesiąca
  • 100EUR brutto  za  POLECENIE pracowników do pracy
  • 207EUR premii półrocznej (Urlabsgeld/Weihnachtsgeld)

Możliwości:

  • Szkolenia i rozwój na lidera/brygadzistę
  • Stabilne zatrudnienie i praca w nadgodzinach

Zainteresowany? Kliknij przycisk "Aplikuj" i wypełnij krótki formularz!

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Grupa Ideal

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.