eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HolandiaLekarz Holandia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Lekarz Holandia

Lokalizacja:

Holandia, Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Polscy lekarze są bardzo cenieni w Europie, w szczególności w Holandii i Belgii
Są uważani za świetnych fachowców z indywiualnym podejściem do każdego pacjenta

Holandia i Belgia oferują najwyższe zarobki dla lekarzy w całej Europie
Bardzo dobrze zorganizowany system zdrowotny gwarantuje naszym kandydatom pracę w najlepszych warunkach.

Zajmujemy się rekrutacją lekarzy o różnych specjalizacjach: psychiatrów, dentystów, ortodontów, internistów, gastrologów, geriatrów, pediatrów, okulistów, neurologów, lekarzy rodzinnych GP, Patologów oraz innych specjalizacji

oferujemy:
- Kurs języka niderlandzkiego zapewniony przez holenderską służbę zdrowia
- Wysokie zarobki, nawet 200 000 Euro rocznie
- autoryzację zawodu
- pomoc przy zakwaterowaniu i podróży

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy

Wymagania stawiane pracownikowi:

 - znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
- doswiadczenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Mechanik Samochodowy Niemcy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektryk Niemcy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...