PracaOferty pracy NiemcyLaminiarz bez niemieckiego 15 € brutto / godz. + 40 € netto / Dzień Pracy - KOBLENZ.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Laminiarz bez niemieckiego 15 € brutto / godz. + 40 € netto / Dzień Pracy - KOBLENZ.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA -  NIEMCY - LAMINIARZ  -  NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca  Zatrudni LAMINIARZY
Miejsce Pracy Koblencja. Zatrudnienie  od  Wrzesien , Pazdziernik 2024.

STAWKA  15  €  brutto / godz. Pracy + Dieta 40 € netto / Dzień Pracy .
Pracodawca Organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Pokoje  dla Pracowników  jedno lub dwuosobowe.
System Pracy Dwu - Zmianowy - Zmiana Poranna i Popołudniowa.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracowników.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie  prosimy o przesyłanie  aktualnych CV.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy  Doradztwem i Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

 PROFIL KANDYDATA
Doświadczenia Zawodowe min. 1 Rok.
Prawo jazdy i  Własny Samochód.
Znajomość języka niemieckiego  PODSTAWY  w miejscu Pracy .

ZADANIA
Laminowanie ręczne  Rur i Form z Tworzywa  Sztucznego.
Cięcie i Docinanie  Mat z Włókna Szklanego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Produkcja / Przemysł

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...