PracaOferty pracy Rotterdam › Lakiernik samochodowy j. angielskim na poziomie B1/B2 (m/k) - Holandia

Kto szuka:

Trenkwalder

Lakiernik samochodowy j. angielskim na poziomie B1/B2 (m/k) - Holandia

Lokalizacja:

Rotterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • przygotowywanie pojazdów do lakierowania poprzez usuwanie rdzy, szlifowanie powierzchni, wypełnianie wgnieceń i maskowanie obszarów, które nie powinny być lakierowane,
  • nakładanie podkładów, lakierów bazowych i bezbarwnych przy użyciu pistoletów natryskowych i innego sprzętu do malowania,
  • sprawdzanie pomalowanych powierzchni pod kątem wad i zapewnianie wysokiej jakości wykończenia,
  • utrzymywanie sprzętu malarskiego i obszarów roboczych, wykonywanie rutynowej konserwacji i czyszczenia,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy,
  • współpraca z innymi członkami zespołu i działami w celu zapewnienia terminowego zakończenia projektów malarskich.

Wymagania:
  • wykształcenie lub certyfikacja w zakresie lakiernictwa samochodowego,
  • minimum 2 lata doświadczenia jako lakiernik samochodowy w warsztacie samochodowym lub podobnym środowisku,
  • biegła znajomość różnych technik malowania samochodów oraz korzystania z narzędzi i sprzętu do malowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • doskonała dbałość o szczegóły i zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości pracy,
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziane posiadanie własnego auta).

Oferujemy:
  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
  • wynagrodzenie od 600 do 700 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia oraz po odtrąceniu kosztów zakwaterowania),
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

Miejsce pracy: Rotterdam i inne lokalizacje na terenie Holandii

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł