eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy HolandiaLakiernik samochodowy - Holandia

Kto szuka:

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stanowisko:

Lakiernik samochodowy - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego partnera w Holandii kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: LS-NL/0924/JE

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: 15.00 - 16.00 EUR / godz;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych;

Obowiązki;

  • dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych;
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu;

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych;
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych;
  • samodzielność w pracy;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego;
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

branże: Dział techniczny

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...