eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyLAKIERNIK SAMOCHODOWY

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Lokalizacja:

Niemcy, Okolice Bamberg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obróbka powierzchniowa części metalowych
  • Lakierowanie pojazdów i części pojazdów
  • Przygotowanie części kamperów do prac lakierniczych
  • Drobne prace demontażowo-montażowe
  • Kontrola czystości i jakości powierzchni
WYMAGANIA:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie
  • Doświadczenie w pracy z żelkotem (warunek konieczny)
  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (16-17 euro brutto/godzina + 40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.