PracaOferty pracy Niemcy › Lakiernik Przemysłowy 16.20 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 8 EUR netto / godz. Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Lakiernik Przemysłowy 16.20 EUR brutto / godz. Pracy + Dieta 8 EUR netto / godz. Pracy.

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - NIEMCY - LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY  bez niemieckiego.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni Lakierników Przemysłowych -  Metoda na Mokro.
Zatrudnienie od  Lipiec  , Sierpień   i w Kolejnych   m-cach   2024.
Miejsce Pracy  WIESBADEN.

OPCJA NR. 1
STAWKA 16.20  EUR brutto / godz. Pracy + DIETA 8 EUR netto za godz./ Pracy
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Koszt Kwatery 20 - 30 EUR za Dobę.

OPCJA NR. 2
STAWKA 13.50 EUR brutto / godz. + DIETA 40 EUR netto / Dzień Pracy
Pracodawca Organizuje i Opłaca dla Pracowników Zakwaterowanie.

Dla Pracowników Pokoje zawsze jednoosobowe.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie
prosimy o przesyłanie aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Branży min 2 LATA.
Znajomość jęz. niemieckiego nie jest Wymagana.
Pracodawca akceptuje Znajomość jęz. angielskiego.
Posługiwanie sie Specjalistycznymi Pistoletami.
Własne AUTO do Wyjazdu dla tego zlecenia jest Wymagane.

ZADANIA DO WYKONANIA
Przygotowanie Powierzchni do nanoszenia Powłok Lakierniczych na Mokro.
Wykonywanie Prac Lakierniczych.
Lakierowanie Elementów Maszyn Przemysłowych.

Ubranie Robocze  i  Obuwie  Ochronne po Stronie Pracodawcy
Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracodawcy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Praca fizyczna