eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyLakiernik przemysłowy

Kto szuka:

Societas Personaldienstleistungen

Stanowisko:

Lakiernik przemysłowy

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Doświadczenie na w/w stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B + samochód,
  • Język niemiecki min. A2.
Warunki pracy:
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Możliwość nadgodzin i pracy w soboty.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Obowiązki:
  • Przygotowanie pod lakierowanie (szpachlowanie, obklejanie, szlifowanie),
  • Lakierowanie natryskowe/ Airless albo proszkowe.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Dodatki za nadgodziny i pracę nocną,
  • Płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku,
  • Dodatek urlopowy i świąteczny (po przepracowaniu 6 m-cy),
  • Ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec,
  • Zwrot za odzież roboczą,
  • Pomoc w zakwaterowaniu,
  • Zarobki od 3000€ netto/ miesięcznie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Societas Personaldienstleistungen

branże: Produkcja / Przemysł

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...