PracaOferty pracy Austria › Lakiernik Malarz przemysłowy Austria

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Lakiernik Malarz przemysłowy Austria

Lokalizacja:

Austria, Wiedeń

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

zadania:
malowanie wysokociśnieniowe i malowanie elektrostatyczne elementów samochodów oraz maszyn

Oferujemy:
· austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie: od 2575 Euro do 2818 Euro netto - na rękę
-  możliwość wypracowywania nadgodzin
- pracodawca zapewnia zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Malarz Przemysłowy Lakiernik Austria"

Wymagania stawiane pracownikowi:

znajomość j. niemieckiego

Doświadczenie

Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...