PracaOferty pracy Nijmegen › KUCHARZ PRZEMYSŁOWY - produkcja potraw kuchni orientalnej | Nijmegen | Holandia

Kto szuka:

PRAN

KUCHARZ PRZEMYSŁOWY - produkcja potraw kuchni orientalnej | Nijmegen | Holandia

Lokalizacja:

Nijmegen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Nie samą fotosyntezą człowiek żyje! No dobra, właściwie to w ogóle człowiek nie żyje dzięki fotosyntezie, to domena roślin. Musimy jeść!  Skoro już to robimy, róbmy to smacznie. Takie założenie od 1989 roku przyświeca naszemu klientowi, który wtedy postanowił otworzyć swoją pierwszą restaurację w Nijmegen, a jego specjalnością stały się dania orientalne. 5 lat później jego sieć restauracji podbijała już kubki smakowe konsumentów w całej Europie. Dzięki takiemu tempu rozwoju zapotrzebowanie na wyśmienitych kucharzy nie maleje!  Dlatego do swojego oddziału w Nijmegen, gdzie dziennie produkowanych jest 100 000 posiłków, poszukuje Kucharzy przemysłowych. Znajomość angielskiego, prawo jazdy i chęć do pracy to wszystko, czego wymaga od kandydatów na to stanowisko. Klawiatury w dłoń i zapraszamy do aplikacji :)

To będziesz robić

  • przygotowywać i porcjować składniki
  • gotować i kontrolować jakość potraw
  • utrzymywać czystość i higienę kuchni według standardów BHP
  • przenosić gorące potrawy
  • oznaczać pojemniki z żywnością
  • monitorować i kontrolować poziom składników w magazynie

PODANO DO PRACY!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,68€/h brutto
  • dodatki godzinowe
  • po przepracowanych 3 tygodniach przewidziana premia w wysokości 100€
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • opiekę koordynatora
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie agencyjne
  • pracę na długi okres

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna (stanie, podnoszenie, praca w ciepłym środowisku)
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć do pracy długoterminowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna