eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyKoordynator projektu

Kto szuka:

WÓJCIK - VENTILATION S.A.

Stanowisko:

Koordynator projektu

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • H V A C.
  • Przygotowywanie przedmiarów robót.
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych.
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom.
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji.
  • Kontrola jakości i postępu pracy.
  • Bieżący nadzór nad dokumentacją projektową i kontraktową.
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
  • Przygotowanie raportów, organizacja oraz protokołowanie spotkań.
  • Zamówienia materiałów.
  • Nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Znajomość procesu budowlanego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie.
  • Doświadczenie w pracy na budowie.
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywnie).
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: inżynieria budowlana, instalacje sanitarne).
  • Min. 3 lat doświadczenia w branży instalacyjnej.
  • Praca w delegacji - Niemcy, Holandia.

Firma oferuje:

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów.
  • Udział w nowoczesnych i ambitnych projektach.
  • Rozwój zawodowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez pracodawcę.
  • Bezpłatny transport do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik magazynu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter wentylacji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: WÓJCIK - VENTILATION S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Wraz z początkiem lipca bieżącego roku wzrosła w naszym kraju płaca minimalna. Najnowszy Raport Płacowy Antal dowodzi jednak, że na wyższe wynagrodzenia liczyć mogą nie tylko ci, którzy zarabiają najmniej. Podwyżki, sięgające średnio ...

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.