PracaOferty pracy Łódź › Kontroler jakości / Łódź / dwie zmiany

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Kontroler jakości / Łódź / dwie zmiany

Lokalizacja:

Łódź, Polska

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286

Aktualnie, dla Naszego Klienta szukamy osób na stanowisko: Kontroler jakości.

Lokalizacja: Łódź ul. Krzemieniecka.

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • praca na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie: ustalane wraz z Tobą na rozmowie w firmie, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje,
  • wsparcie rekrutera na każdym etapie rekrutacji.

Zadania:
  • kontrola wymiarowa, wizualna i funkcjonalna wyrobów- wykonywanie audytów procesu (produktu) komponentów metalowych,
  • zatwierdzanie i odrzucanie partii wyrobów (półproduktów),
  • przeprowadzanie analiz braków i niezgodności na linii produkcyjnej oraz ich minimalizacja,
  • raportowanie przeprowadzanych kontroli jakości.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (znajomość rysunku technicznego i obsługi sprzętu pomiarowego),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera i systemów ERP (mile widziana),
  • zaangażowanie, sumienność oraz komunikatywność.

Jeśli zainteresowała Cię podana oferta pracy, zachęcamy do składanai swoich aplikacji oraz kontaktu: 571 243 498.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Kontrola jakości

Praca - wiadomości i porady

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...