PracaOferty pracy NiemcyKomisjoner wyrobów mięsnych bez znajomości języka niemieckiego, możliwośc wyjazdu w parach Niemcy

Kto szuka:

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Komisjoner wyrobów mięsnych bez znajomości języka niemieckiego, możliwośc wyjazdu w parach Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków

  • etykietowanie opakowań
  • komisjonowanie produktów mięsnych
  • przygotowywanie produktów do transportu
  • układanie produktów na paletach

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracę długoterminową
  • stawkę 13€ b/h
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • zakwaterowanie
  • opiekę polskiego koordynatora

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w komisjonowaniu (branża mięsna)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

KRAZ 6760

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Carpediem Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...