eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyKomisjoner (tylko nocki) → Lipsk

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Komisjoner (tylko nocki) → Lipsk

Lokalizacja:

Niemcy, Lipsk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Komisjonowanie
  • Rozładunek i załadunek paczek
  • Praca tylko na nocne zmiany
  • Praca w miejscowości Lipsk (blisko granicy)

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Niewymagana znajomość j.niemieckiego!
  • Sprawność fizyczna
  • Samochód na dojazdy do pracy mile widziany

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 1700€ netto

  • Firma zapewni zakwaterowanie (odpłatnie)
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwy start pracy od zaraz

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-29

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.