eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyKIEROWCA KATEGORIA C + E

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

KIEROWCA KATEGORIA C + E

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin Pankow

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Transport urządzeń sanitarnych na terenie Berlina i Brandenburgii

WYMAGANIA:

  • Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe jako kierowca kat C +E  (warunek konieczny)
  • Karta kierowcy
  • Aktualne prawo jazdy oraz auto na dojazd do pracy

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (16 euro brutto/godzina + 40 euro netto diety/dzień)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Inne / Pozostałe

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.