PracaOferty pracy NiemcyKierowca CE 3000-3200 euro na rękę bezpłatne zakwaterowanie, wolne popołudnia

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE 3000-3200 euro na rękę bezpłatne zakwaterowanie, wolne popołudnia

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Lokalizacja: Bremen
  • Zestaw: tandem skrzynia
  • Transport napojów
  • Trasy: wokół komina, po Niemczech
  • Poranne godziny pracy
  • Możliwość pracy w sobotę - dodatkowo płatne
  • Wprowadzenie w pracę przed doświadczonego kierowcę
  • Codzienne powroty na bezpłatne zakwaterowanie
  • Firma zapewnia bezpłatne napoje bezalkoholowe i przekąski

OCZEKUJEMY:

  • Karty kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Znajomości niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Pensję 3000-3200 euro netto – na rękę
  • Stabilną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (w języku polskim)
  • Niemieckie świadczenia: dodatek na dziecko 250 euro, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
  • Zaliczki do pobrania już po przepracowanym tygodniu
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Premię 500€ za polecenie nowego pracownika
  • Pensję zawsze w terminie
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji
  • Pracę w sprawdzonej i renomowanej firmie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...