PracaOferty pracy NiemcyKierowca kat. C+E 2755-2955 euro na rękę, podwójna obsada, przeszkolenie BDF

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca kat. C+E 2755-2955 euro na rękę, podwójna obsada, przeszkolenie BDF

Lokalizacja:

Niemcy, Bielefeld

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Dobre zarobki na rękę: 2755-2955 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania
  • Niemiecką rozmowę o prace, na czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń socjalnych:
  • Kindergeld 250€ na dziecko, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie na życie
  • Istnieje możliwość pracy w systemach: 3/1, 2/2, 2/1
  • Pracę w podwójnej obsadzie
  • Bezpłatne zakwaterowanie na weekendy

Opis oferty:
  • Baza firmy znajduje się między Bielefeld a Paderborn
  • Zestaw BDF, przyczepa z osią skrętną
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Trasy dalekie, po Niemczech
  • Możliwe praktyczne przeszkolenie na BDF dla kierowcy z ogólnym doświadczeniem na CE

Oczekujemy:
  • Kartę kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Doświadczenia na zestawie BDF - z osią skrętną
  • Podstaw niemieckiego lub angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...