PracaOferty pracy NiemcyKierowca kat. C 2300-2500 euro na rękę śmieciarka, praca w ciągu dnia

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca kat. C 2300-2500 euro na rękę śmieciarka, praca w ciągu dnia

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 2300-2500 euro na rękę
  • Po okresie szkolenia gwarantowany wzrost pensji nawet o 250€
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń niemieckich:
  • 250€ dodatku na dziecko - Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie
  • Umowę do podpiania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na j. polski)
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • Opiekę przez cały okres zatrudnienia
  • 500€ premii za polecenie nowego pracownika

OPIS OFERTY:

  • Oddział firmy znajduje się w okolicy Oldenburga
  • Zestaw: śmieciarka z bocznym ładowaniem
  • Utylizacja odpadów z pojemników za pomocą automatycznej ładowarki
  • Realizacja tras zgodnie ze zleceniami na tablecie
  • Trasy: wokół komina
  • Praca w ciągu dnia, w godzinach ok. 5:00-15:30
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Profesjonalne wprowadzenie: nauka obsługi ładowarki bocznej

OCZEKUJEMY:

  • Karty kierowcy oraz prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Dobrej znajomości niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-01

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Proces rozliczania wynagrodzenia kierowcy jest dość skomplikowany, o czym najdobitniej świadczyć może liczba popełnianych przy nim błędów. Taki stan rzeczy wynika m.in. z często zmieniających się w branży transportowej przepisów. Jak ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...