eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy NiemcyKierowca ciężarówki CE Niemcy

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Kierowca ciężarówki CE Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy, Berlin

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Umowa o pracę stałą z niemiecką firmą transportową.
Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą z przednią osią skrętną, tkw.: Kontenery BDF, Wechselbrücke.
Praca polega na transporcie przesyłek pocztowych. Są to stałe trasy na terenie Niemiec.
Samodzielna wymiana przyczepy kontenera.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Zarobki miesięczne netto: od 2300 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Kierowca Niemcy"

Wymagania stawiane pracownikowi:

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu Kontener BDF, Wechselbrücke.
Podstawowa znajomość języka niemieckiego, znajomość słownictwa fachowego w zawodzie kierowcy, jak liczebniki, listy przewozowe.
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Elektryk Niemcy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Lekarz Norwegia

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...