eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyKierowca ciężarówek C+E

Kto szuka:

Feel Flex

Stanowisko:

Kierowca ciężarówek C+E

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasi kierowcy pracują jako:
  • Kierowcy dystrybucji marketów spożywczych
  • Kierowcy ciężarówek recyklingu
  • Kierowcy ciężarówek chłodnia, izoterma
  • Kierowców Terbergów (placowych)

Uwaga nie posiadamy ofert dla kierowców na trasach międzynarodowych i chcących pracować w tzw systemie!

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca C, C+E
  • Umiejętność poruszania się ciągnikiem siodłowym z naczepa, w ruchliwym centrum obszaru mieszkalnego / miasta
  • Ważny kod 95
  • Dobra sprawność fizyczna
  • Chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
  • Referencje ostatniego pracodawcy
  • Własny środek transportu

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym CAO
  • Stawki dla doświadczonych kierowców sięgające €18,71 na godzinę, w zależności od doświadczenia
  • Zarobki miesięczne sięgające €3500
  • Trasy na terenie Holandii i krajach Beneluxu
  • Zakwaterowanie
  • Wynagrodzenia w systemie cotygodniowym
  • Stale godziny pracy
  • Ubezpieczenie dla pracowników i jego rodziny (na terenie Polski)
  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy z możliwością przejęcia przez firmę bezpośrednio
  • Nasze usługi są bezpłatne (m.in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j.holenderskim na potrzeby rekrutacji)
  • Bezpłatne ubrania firmowe
  • W razie konieczności zapewniamy auto firmowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Feel Flex

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.