PracaOferty pracy NiemcyKierowca CE, 3300/3500 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, BDF, wiele systemów, bardzo dobre stawki

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 3300/3500 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, BDF, wiele systemów, bardzo dobre stawki

Lokalizacja:

Niemcy, Bamberg, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, stabilnej niemieckiej firmy specjalizującej się w transportach BDF dla dostawców usług kurierskich, poszukujemy:Kierowców z kategorią C+EKLIENT OFERUJE:

  • Pensja 3300/3500 €  na rękę – szczegóły w ofercie
  • System 3/1 – 2800/2900 € na rękę
  • System 2/1 – 2500/2600 € na rękę
  • Wsparcie dyspozytorów polskojęzycznych
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony BEZPOŚREDNIO u niemieckiego klienta
  • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, budowanie niemieckiej emerytury
  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie,
  • Wynagrodzenie ZAWSZE na czas
OPIS OFERTY:
  • Siedziba firmy mieści się w Bamberg
  • Zestaw – BDF oś skrętna lub tandem
  • Nocne trasy dalekobieżne głównie po Niemczech
  • Język niemiecki nie jest wymagany
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Doświadczenia na BDF osi skrętnej i tandemie
  • ADR podstawowe
Zobacz ofertę na naszej stronie: Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 22 123 83 69

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-26

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Jak wynika z danych GUS, w pierwszej połowie bieżącego roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało więcej osób niż w roku minionym, ale jednocześnie mniej było zdarzeń, które miały skutek śmiertelny lub zakończyły się ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.