PracaOferty pracy NiemcyKierowca CE 3200-3400 euro na rękę bez języka obcego, bezpłatny nocleg

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE 3200-3400 euro na rękę bez języka obcego, bezpłatny nocleg

Lokalizacja:

Niemcy, Chemnitz

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Pensję 3200-3400 euro na rękę
  • Możliwość pracy w systemie 3/1
  • Zaliczki już od drugiego tygodnia pracy
  • Stabilną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne:  Kindergeld 250€/dziecko, składki emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne
  • Umowę do podpisania przez wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na język polski)
  • Pomoc i opiekę polskojęzycznego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Premię 500€ za polecenie każdego nowego pracownika
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Sprawdzoną ofertę pracy i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji

Opis oferty:
  • PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO
  • Główna siedziba firmy znajduje się w Chemnitz
  • Zestaw: chłodnia naczepa, tandem lub solo
  • Transport żywności w warunkach chłodniczych
  • BRAK NOCEK
  • Trasy wokół komina, po Niemczech
  • Codzienne powroty do bezpłatnego zakwaterowania
  • Szczegółowe wprowadzenie w pracę z doświadczonym kierowcą (płatne 100% pensji)

Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-18

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.