PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 3000-3200 eur na rękę, bez języka, zaliczki

Kto szuka:

ASMO Solutions

Stanowisko:

Kierowca CE, 3000-3200 eur na rękę, bez języka, zaliczki

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy w okolicach Wurzburga
  • Zestaw - BDF oś skrętna
  • Trasy - dalekobieżne, po Niemczech
  • Polskojęzyczna dyspozycja
  • Transport zaplombowanych kontenerów BDF
  • Brak załadunków i rozładunków
  • Na bazie pełne zaplecze sanitarne z pralką, kuchnia
  • Firma oceniania na Google na 4,5 gwiazdek
  • Kierowcy są zadowoleni z pracy i chętnie polecają nowych pracowników

OFERUJEMY:

  • Wysokie zarobki 3000-3200 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony i świadczenia niemieckie: Kindergeld 250€/dziecko, składki na niemiecką emeryturę, ubezpieczenie
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Extra 500€ za polecenie każdego nowego pracownika
  • Opcję poboru zaliczek - już po tygodniu pracy
  • Możliwość pracy w systemie 3/1
  • Wsparcie koordynatora mówiącego po polsku 24/7
  • Szybki proces rekrutacji i wyjazd do pracy

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kat. CE z kodem 95, kartę kierowcy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-30

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy