PracaOferty pracy NiemcyKierowca CE 2900-3100 euro na rękę, chłodnia bez doświadczenia, bezpłatny nocleg

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE 2900-3100 euro na rękę, chłodnia bez doświadczenia, bezpłatny nocleg

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Pensję 2900-3100 euro na rękę
  • Możliwość pracy w systemie 3/1
  • Zaliczki już od drugiego tygodnia pracy
  • Stabilną, niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne:  Kindergeld 250€/dziecko, składki emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne
  • Umowę do podpisania przez wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na język polski)
  • Pomoc i opiekę polskojęzycznego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Premię 500€ za polecenie każdego nowego pracownika
  • Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Sprawdzoną ofertę pracy i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji

OPIS OFERTY:

  • Firma znajduje się w Mannheim
  • Zestaw: chłodnia naczepa, tandem lub solo
  • Transport żywności w warunkach chłodniczych
  • BRAK NOCEK, zmiany dzienne i popołudniowe
  • Trasy wokół komina, po Niemczech
  • Codzienne powroty do bezpłatnego zakwaterowania
  • Szczegółowe wprowadzenie w pracę z doświadczonym kierowcą (płatne 100% pensji)

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Minimalnej znajomości angielskiego lub niemieckiego (słowa transportowe)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.