PracaOferty pracy NiemcyKierowca CE 2700-2900 euro na rękę, praca bez załadunków i rozładunków

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE 2700-2900 euro na rękę, praca bez załadunków i rozładunków

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Pensję 2700-2900 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na polski)
  • Świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, niemiecka emerytura, ubezpieczenie
  • Możliwe systemy pracy
  • ZALICZKI do pobrania od drugiego tygodnia pracy
  • Premię za polecenie nowego pracownika - 500€
  • Stały kontakt z polskojęzycznym opiekunem 24/7
  • Formalności załatwi za Ciebie nasz dział administracji
  • Organizację transportu spod domu na bazę firmy
  • SZYBKI WYJAZD DO PRACY

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy w okolicy Bremen
  • Zestaw - naczepa plandeka
  • Transport napoi w skrzynkach i butelkach
  • BRAK ZAŁADUNKÓW po stronie kierowcy
  • Trasy dalekobieżne tylko po Niemczech
  • Wprowadzenie w pracę przez doświadczonego pracownika
  • Na bazie dostęp do zaplecza sanitarnego, kuchni i internetu

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz kartę kierowcy
  • Doświadczenia zawodowego jako kierowca CE
  • Minimalnej znajomości niemieckiego (słownictwo transportowe)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA APLIKANT Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...