PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2200/2350 Euro na rękę, system 3/1, plandeka, bez załadunków i rozładunków

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 2200/2350 Euro na rękę, system 3/1, plandeka, bez załadunków i rozładunków

Lokalizacja:

Niemcy, Osnabrück, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego niemieckiego Klienta, małej rodzinnej firmy poszukujemy:

Kierowców z kategorią CE:KLIENT OFERUJE:
  • Wynagrodzenie 2200/2350 € na rękę w systemie 3/1
  • Pracę bez załadunków i rozładunków
  • Niemiecką umowę o pracę BEZPOŚREDNIO w firmie transportowej
  • Świadczenia socjalne (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, składka emerytalna)
  • Pracę w zaufanej, rodzinnej firmie
OPIS OFERTY:
  • Lokalizacja: okolice Osnabrück
  • Zestaw – Plandeka standard
  • Transport różnych paletowanych towarów, stali oraz maszyn
  • Trasy dalekobieżne
  • Polscy pracownicy w firmie
  • Kierowca NIE zajmuje się załadunkiem ani rozładunkiem
  • Mała ilość punktów do wyrobienia dziennie
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95 oraz karta kierowcy
  • Doświadczenia ogólnego w kategorii C+E
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
Sprawdź też nasze ogłoszenia dla Kierowców C+E na PLANDEKI!Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-30

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy