PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca C+E - blisko granicy - DREZNO - PN-PT

Kto szuka:

Olis Bartosz Bołtruczyk

Stanowisko:

Kierowca C+E - blisko granicy - DREZNO - PN-PT

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferta pracy dla Kierowcy C+E

Ciągnik siodłowy Mercedes + naczepa plandeka lub wywrotka (duża mulda)

Praca bez systemu.

Rozpoczęcie: Poniedziałek 5:00 – 7:00

Zakończenie: Piątek 10:00 – 15:00

Lokalizacja: Okolice Drezna (dokładnie 116km od Zgorzelca)

Praca w ruchu dalekobieżnym, w ciągu dnia.

Przewóz części maszyn, stali, betonu – bez wymiany palet.

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Podstawa 2800€ brutto
  • Premia wypłacana co miesiąc 200€ brutto
  • Diety 15€ / 30€
  • Urlop w systemach 26 dni
  • Premia 1000€ brutto wypłacana w wakacje (obecność w pracy)
  • Premia 1000€ brutto wypłacana zimą (obecność w pracy)

Wynagrodzenie netto

  • I klasa podatkowa: 2560 – 2650€ netto (21 dni pracy)
  • III klasa podatkowa: 2818 – 2918€ netto (21 dni pracy)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie jako kierowca C+E
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca komunikację

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-24

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Olis Bartosz Bołtruczyk

branże: Logistyka / Transport / Zakupy