PracaOferty pracy NiemcyKierowca C+E 2805-3005 eur na rękę, Zwickau, naczepa plandeka, niemiecka umowa

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca C+E 2805-3005 eur na rękę, Zwickau, naczepa plandeka, niemiecka umowa

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 2805-3005 euro na rękę
  • Zaliczki już po tygodniu pracy
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony i świadczenia socjalne:
  • Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie zdrowotne, składki emerytalne
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (po polsku)
  •  Opcję pracy w systemie 3/1, 2/1, 2/2
  • Stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem
  • Premię za polecenie nowego pracownika - 500€ na rękę
  • Pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Godna zaufania firma posiadająca oddziały w całej Europie
  • Baza firmy znajduję się w okolicy Zwickau
  • Zestaw – naczepa plandeka
  • Trasy dalekobieżne, po Niemczech
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Bezpłatne, dobrze wyposażone mieszkanie na weekendy

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...