PracaOferty pracy NiemcyKierowca C+E 2600-2800 euro na rękę praca w ciągu dnia, blisko Polski, wolne weekendy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca C+E 2600-2800 euro na rękę praca w ciągu dnia, blisko Polski, wolne weekendy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Pensję 2600-2800€ netto (na rękę)
  • Zaliczki do wypłacenia już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na terminie
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na polski)
  • Niemieckie świadczenia socjalne: dodatek na dziecko 250€ Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne i składki emerytalne
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Premię 500€ za polecenie nowego pracownika
  • SZYBKI WYJAZD DO PRACY

OPIS OFERTY:

  • Praca w bliskiej okolicy Magdeburga
  • Zestaw: wywrotka naczepa
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Tury tylko w ciągu dnia
  • Wolny każdy weekend
  • Wprowadzenie w pracę z doświadczonym kierowcą
  • Na bazie w pełni wyposażone zaplecze sanitarne z pralką
  • Firma posiada nowoczesny tabor ciężarówek

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Podstawowej znajomości angielskiego lub niemieckiego (zakres transportowy)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Pojawił się najnowszy "Raport Trendów & Wynagrodzeń 2024", a w nim porcja informacji dotyczących m.in. pensji, na jakie mogą liczyć obecnie specjaliści zatrudnieni w sektorze budownictwa i nieruchomości. Opracowanie autorstwa ManpowerGroup ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...